Qante Per Skija dhe Shtaga Peshqish.

Shitet nga: Arton 17 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
eshte e perdorur.

viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim