Bilardo dhe paisje me qera

Shitet nga: nnkk 07 Dhj 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten ose jepen me qera paisjet:
Paisjet mund te jepen me qera me marrveshje
1 bilardo ZEKI numer 9 me te gjitha paisjet shtega, dritat 50 euro ne muaj.
Nje pikado magic dart 4, 50% me 50 %


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim