2 Vello (fustana nusrie)

Shitet nga: Blerim 26 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e nusërisë, i cili është i ri. Fustani ka masën 38, por mund të përdoret edhe për masë me të madhe pasi vello është me lidhëse mbrapa e cili mund të përshtatet sipas madhësisë së trupit. Fustani gjithashtu ka edhe dorezat dhe duvakun e gjatë. Vello është e blerë në Kosovë me çmim 500€ dhe e shes për 350 €.


Shes fustanin e nusërisë, i cili është i përdorur vetëm gjate ditës së martesës. Fustani ka masën 38, por mund të përdoret edhe për masë me të madhe pasi vello është me lidhëse mbrapa e cila mund të përshtatet sipas madhësisë së trupit. Fustani gjithashtu ka edhe dorezat. Vellon e kam blerë në Kosovë me çmim 400€ dhe e shes 250€.
Për me shume me kontaktoni në e-mail, Blerimi_2@hotmail.com ose në ketë numër telefoni: 044181209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim