Martinka nr 42 43

Shitet nga: Arton 03 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
..te gjelbertat dhe te zezat nr 41.
te kuqet nr 42/43

viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim