Shiten qizmet dhe pumat

Shitet nga: patika Sot 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Qizme dhe patika ne gjendje te mire.
Nr te mdhaj 45-50
cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim