KROKUS 66

Shitet nga: Fatos 12 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes zhvulluesin e fotografive color dhe bardh e zi Krokus 66.

Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim