Karrige

Shitet nga: sadat 18 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Karrige plastike per ambient te jashtem jan te Ardhuna prej Germanis - 30 copa ikom bojn per terasa kafiterive dhe terasa shtepive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim