3 BANESE TE ROYALI te premten shiqimi

Shitet nga: arber Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: LAGJJA E SPITALIT
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 3 banesa te royali me qmim shume te volitshem, ne katin e 7 ,ka 68 m2, 75 m2 dhe 98 m2, me nxemje qendrore te pamobiluar

Kontakt & Viber:

045 87 87 77 dhe 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim