BANESE NE QENDER TE QYTETIT - PRAPA REKTORA..

Shitet nga: BLEDI ESTATE Sot 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës me sakte prapa Rektoratit.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje :

Sallon të madh;
Kuzhinë me Trapezari;
Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);
Koridor të gjatë;
Banjo dhe
Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 € (1800 € per m²)

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +386 49 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim