Banesa duplex 100m2, ne lagjen e Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Dion 02 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa duplex 100m2, kati 5, lagje e Spitalit. Eshte ndertim i ri, komplet e mobiluar, me orientim Lindje dhe me flete poseduese te rregullt. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet me mobilje.
Qmimi eshte 95.000euro.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim