Banese prej 60m2 ne Prishtine

Shitet nga: arber Dje 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60m2 ne Lagjen e Spitalit, kati 5 rruga per pallatin e drejtesise, Me pamje nga Lindja. Nje dhome e ndejes me kuzhine, nje dhome e fjetjes, ballkon. Ndertim i mire. vend me perspektive.Çmimi i mirë 33.000,00€ shume pak i diskutueshem.

Kontakt & Viber-Arberi:
045/ 641- 794 dhe 045/ 87 8-7 7719 00 19

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim