(QIRA) BANESE KOMODE_250

Shitet nga: arber Sot 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: SLLOVENIA SPORT
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen ne lagjen Sllovenia Sport , rruga Tring Ismaili, Banesa posedon Sallon , kuzhin, 2 Ballkona, Koridor Dhome Fjetjeje, banjo, e tera e mobiluar dhe me te gjitha elementet

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim