Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje (Kodi 176)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Lakrishte
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Lakrishte.
Kati I ka banesen 82m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine 1 banjo .
Kati II ka banesen 84m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo .
Garsonjer 30m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese 50m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati III ka banesen 86m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese me 50m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati IV garsonjer me 35 m2 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese me 88m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrrase.
Kati V banese 90m2 me 3dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase
Garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banes me 55m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati VI banese me 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Kati X ka garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Kati XI ka banese me 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase .
Kati XII ka banesen me 105m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo +wc dhe terrase.
Banese 67m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo+wc dhe terrase.
Banese 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati XIII ka banesen 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo +wc dhe terrase.
Banese 65m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati XIV banese 108m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo+wc dhe terrase.
Banese 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Banese 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim