BANESA NE BREG DIELLI-TE POSTA E VOGEL^

Shitet nga: Dugi Sot 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREG DIELLI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 70m2 kati 5 (jane edhe 2 kate mbi te), banesa eshte ndërtim i vjeter por e renovuar, gjendet te posta e vogel ne Bregun e Diellit (perball kopshtit Dielli), banesa ka pamje dykahore, lindje dhe jug, dhe gjendet ne nje pozicion shume te mire per banim. Banesa ka kete renditje"

-kuzhina me trapezari (me dy shtreter qe mund te shfrytzohet si sallon)
-salloni (qe mund te shendrrohet ne dhome gjumi
-dhoma e gjumit
-banjo dhe
-terasa

Banesa eshte ne rregull sa i perket dokumentacionit dhe bleresi mund ta qet menjehere mbi vete! Nuk eshte ne hipoteke.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber
045 602 111 viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.haj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim