BANESA ne MATI 1, te KOMPLEKSI FITORES

Shitet nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 12 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e mobiluar me siperfaqe 91 m2.Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 tek banesat e Fitores ne katin e parë, me Leje te ndertimit dhe e legalizuar (Pra blersi mundet me bo kontraten te Noteri dhe me qit ne emer te vetin me rastin e perpilimit te kontrates), banesa ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Koridorin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim