BANESE ME QERA NE BREGUN E DIELLIT [te oaza]

Shitet nga: Donjeta 29 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREGU DIELLIT
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Kuzhine
2dhoma gjumi
banjo
ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim