BANESE RRUGA GUSTAV MAJOR TE PARKU I QYTETIT

Shitet nga: Smail Termkolli 06 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR   59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHES BANESEN NE RRUGEN GUSTAV MAJOR TE PARKU I QYTETIT (SLOVENIA SPORT) BANESA ESHTE NE KATIN E 4 72 m2 POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLON KUZHIN BANJO DHE NJE BALLKON ESHTE E MOBILUAR ESHTE E LSHUAR ME QERA BANESA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PO ASHTU TE GJITHA MOBILET JAN SHUM TE RUAJTURA PRESIM THIRRJEN TUAJ.
ÇMIMI: €780,- per m2
0031686164121 VIBER HOLAND.
044 175 802 VIBER KOSOVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim