Banesë me qira te Mati1

Shitet nga: Realcon 08 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira te Mati1/-75m2/-250 Euro i negociushum
Banesa posedonë:
2 Dhoma gjumi,
1 Sallon,
1 Kuzhinë,
1 Banjo,
1 Wc
1 Ballkon
Banesa gjendet në katin e IX posedon lift si dhe nxemje qëndrore, dhomat e fjetjes mobilohen sipas marrveshjes
Banesa lëshohet për Familiarë,Qift,ose Ndërkombëtar JO STUDENTA

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
049-405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim