Banes me Qera në Arberi te Komuna e Re

Shitet nga: besim Dje 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera në lagjen Arberi ish-Dragodan te komuna e re në Prishtinë.Banesa eshte kompleksi "Tregtia"dhe gjendet ne katin e dytë ka kete renditje:


- Dhom dite me kuzhin
- Dhom gjumi
- Banjo
- Teras


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 667 997
049/ 601 666 VIBER
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim