Banes me qera te shkolla Elena Gjika

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me siperfaqe 65 m² gjindet ne rrugen "Zenel Salihu" Nr. 40, afer shkolles Elena Gjika,
Objekti eshte ndertim i ri dhe ka hyrje kolektive.
Objekti eshte i sigurte me disa dyer dhe eshte nen vezhgimin e kamerave 24 h.
Ne objekt banojne me qira vetem nderkombetar, qe do te thote se banesa ofrohet me qira vetem per nderkombetar.

Banesa eshte e mobiluar mire dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake:
Hekurin, Enet, mjetet per pastrim, rrobalarese, makin per larje enesh, fshes elektrike si dhe shume paisje tjera.
nxemja eshte me termo elektrike, uj ka 24 h, si dhe rryme 24 h (ka invertor gjeneral).

Cmimi i qiras per muaj eshte 300 € ndersa sherbime pa pagese jane: Pastrimi i shkalleve te perbashketa, uji dhe mbeturinat.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim