Banes ne Prishtine

Shitet nga: Xhevati 20 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1 Mbrapa Euleksit
Sipërfaqe: 69.11 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Matin 1 Mbrapa Euleksit Banesa esht ndertim i ri dhe osht e perfondume komplet dhe perkthimi i menjehershum me renditje siq shifet ne foto esht ne katin e 4 per informata mun te lajmrohni ne nr te telefonit
044297065
049297065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim