Banesa 105m2, kati i 7-te perballe Santese

Shitet nga: Agjensioni Dion 02 Dhj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 105m2, kati 7-te, perballe Santes.
Banesa eshte ndertim i shtetit pjeserishte e renovuar me dy nivele, shitet pa mobilje perveq kuzhines qe mbetet. Banesa ka pozite shume te mire ne qytet gjindet ne pjesen me te kerkuar, ka ndriqim te mire dhe pamje nga rruga kryesore. Banesa ka kete organizim hapesirash:
Niveli i pare:
- salloni ndaras, kuzhina me trapezari, shpajzi, banjo, koridori, 2 ballkona
Niveli i dyte:
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, terasa e madhe 40m2
Objekti ka parking te mjaftueshem, poashtu lifti punon panderprere.
Qmimi 95.000 euro.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063,
+37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim