Banesa 122m2, kati 5-te, lagje e Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Dion 07 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

137 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ekskluzive 122m2, ne katin e 5-te, ne lagjen e Spitalit. Banesa eshte moderne, e rregulluar ekstra, ofron kushte shume te mira jetese, ka ujin 24ore, nxemjen qendrore me rryme dhe pelet. Shitet me mobilje. Ka kete renditje hapesirash:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- toalet
- depo
- koridor
- 2 ballkona
Banesa ka sigurim dhe monitorim me kamera 24 ore, poashtu edhe garazhen.
Qmimi eshte 137.000 euro komplet me mobilje dhe garazhe, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim