Banesa 53m2 ndërtim i Kompanisë NARTEL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 53 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re 53m² në katin e 9-të në Pejton ndërtim i Kompanisë NARTEL. Gjendet në zonën e qendrës së ngushtë dhe ka keto hapesira:
- 1 dhomë gjumi,
- sallon kuzhinë e trepezari,
- banjo,
- ballkon,
- koridor
Qmimi 1.100 euro për m² qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim