Banesa 60m2 kati i 3-te “MATI 1”, Rruga B

Shitet nga: Agjensioni Dion 03 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60 m2 ne kati 3-te në lagjen “MATI 1”, Rruga B “Linprojekti” Banesa eshte e gatshme per banim, ndertimi shume profesional, zgjidhja e hapesires funksionale dhe e pershtatshme, me kushte shume te mira, uje 24h, kendi i lojrave per femije, parking per veture etj. Ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
- depo (podrum)
Dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 64.000 euro, komplet me mobilje.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim