Banesa 67m2 Kodi 278

Shitet nga: jeti Dje 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine ndertim I vjeter, te Sach Caffe, ne Pejton ,
Kati 3, me perberje, me dokumente 67 m2, por hapesira sipas matjeve bruto eshte diku 91.5 m2 Banesa eshte e gatshme per banim.
2 x dhoma gjumi
1 x sallon
1 x para dhom te kuzhina
1 x kuzhin e ndar nga salloni,
1 x banjo
1 x shpajz
1 x koridor me (dy ormana te murit per garderob)
Nxemje qendrore - radiator te ri
Dritare te reja
2 x ashensor (lifta) funksional

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim