Banesa 80m2 kati 3-te ne lagjen Dardania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 06 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tridhomëshe 80m2, kati i 3-te, te Sheshi Bill Clinton në Dardani, afër Postës së vogel. Banesa nuk eshte e renovuar, pamja nga banesa është shume e bukur me orientimin nga perëndimi, lifti punon me rregull, ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë. Banesa ka kete renditje hapesirash :
- Qendrimi ditor
- Kuzhina me trapezari
- 2 Dhoma te fjetjes
- 2 Ballkona
- Koridori
- Shpajzi
- 2 banjo
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 96.000,euro

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim