Banesa 85m2 plus 50m2 terasa,kati i 1-re, Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 85m2 plus 50m2 terasa, ne katin e pare, mbi Kurriz ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i shtetit dhe ka orientimin Lindje-Perendim ka pamjen perpara nga pllatoja dhe mbrapa nga Shkolla "Xhemajl Mustafa". Eshte e renovuar komplet dhe shume funksionale. Ka kete renditje;
- salloni me kuzhine
- dhome e gjumit per prinder
- dhome e gjumit per femije
- banjo
- koridori
- terasa
Qmimi eshte 149.000 euro, qmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrim me truall ne lagjen Qendresa.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim