Banesa 97m2, kati i 6-te, ne lagjen Arberia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arberia
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 97m2, kati i 6-te, në hyrje të lagjes Arbëria mes Pandora Tower dhe Ministrise se Shendetesise. Banesa ka orientimin jug-lindje dhe keto hapesira :
- salloni ndaras
- kuzhinë me trepezari
- 1dhome gjumi per prinder me garderobe
- 1dhome e femijeve
- 2 banjo
- korridor i madh me dollapa
- shpajz
- ballkon me pamje nga qyteti
Objekti ka ashensor me kartele, ngrohje qendrore dhe klimatizim, furnizim te rregullt me uje dhe rryme. Shitet pa mobilje, mbetet vetem kuzhina e kompletuar.
Qmimi me marrveshje.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim