Banesa luksoze me pamje nga deti ne Shengjin

Shitet nga: shpat 11 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa super luksoze e cila ka nje super pamje te detit dhe gjelbrimit. Banesa ndodhet ne kompleksin "Adriatik" dhe eshte shume afer me plazhen, ka roje sigurimi 24/7, ashensor, uje dhe rryme 24/7etj.
Kati i 8
Tel. +37744/423/423 vala + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim