Banesa me qira OFERTA

Shitet nga: Armend 11 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira,banesa te ndertesat e Engineringut ne lagjen Bregu i Diellit
ka 84m^2 , 2 dhoma te fjetjes + sallonin me kuzhine, ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe e mobiluar
Ka parking te mjaftueshem.
Ndertim i ri "SHUM MIR E MOBILUAR" per momentin nuk kam foto
Qmimi ofertes : 200/muaj
Në fillim duhet te lihet kapart 1 qira


Te interesuarit mund te lajmerohen ne nr: 049330020
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim