Banesa me qira te "Mati1" afer fakulltetit teknik

Shitet nga: Armend 11 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira,banesa ndodhet afer fakultetit teknik te 13 katshet (ndertesat e Engineringut) Banesa ka 2+1 dhoma. 2 dhoma fjetjes (njera per qift , tjetra me 2 shtreter nga 1 person) dhe sallonin me kuzhin, ndodhet ne katin e 6 (me lift) e gatshme per banim Qmimi :300/muaj, te interesuarit mund te lajmerohen ne nr :049112352 Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim