Banesa ne Breg Diellit - Kodi 0173

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 28 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: te banesat e bardha
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0173

Banesa gjindet ne rr. Xheladin Hana te Maxi dhe Taxi Vip

Siperfaqja 65m2

Kati 3

Renditjet:

- Dhom Gjumit

- Sallon

- Kuzhin

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

- E momibular komplet

- Nzemje qendrore

Qmimi 59.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim