Banesa ne Prishtine (Kodi 146)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen ne Prishtine mbrapa Hotel Siriusit.
Banesa eshte 103m2 gjindet ne katin e 5 me
3 dhoma gjumi
1 sallon
kuzhine
shpajz
banjo dhe
terrase.

Qmimi per m2 eshte 980euro. Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr +38649594343 (viber)+38649217979 ose ne email jeti-shpk@hotmail,com Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim