Banesa ne Prishtine 61.40m2 (Kodi 172)

Shitet nga: jeti Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 61.40 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 61.40m2 banesa eshte ne kati e 8. Banesa eshte e gatshme per banim.


Qmimi per m2 eshte 780euro

Banesa ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim