Banesa ne Prishtine Bregu Diellit (Kodi 145)

Shitet nga: jeti Dje 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne lagjen Bregu Diellit saktesishte te banesa e bardha me siperfaqe prej 80m2 kati 1 dhe ka kete renditje

1 sallone me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
2 teras
qmimi 85.000euro

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979 +38649594343 (viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndihem ne zgjidhjen tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim