Banesa perballe Shkolles ''Pavarsia

Shitet nga: arber Dje 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te shkolla Pavarsia me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, e gatshme per banim, afer shkollen,qerdhen,qendren famijlare, parking per kerre,park per femije , te gjitha
Banesa ka dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo, ballkon,Kati i katert , lifti punon-gjerman,ndertim perfect.qmimi shume pak i diskutueshem.tjetra i ka 2 dhoma , sallon 73 m2, tjetra 98 m2
Kontakt $ Viber _arberi:
045 /64 17 94 dhe 04519 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim