Banesa prej 70m2 ne Arberi (Kodi 147)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Arberi,banesa ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,dhe nje banjo.banesa esht e mobiluar,per me shum mund te ne shikoni edhe foto. qmimi 51.000euro i diskutushem Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
Ose email jeti-shpk@hotmail.com ose mund te na gjeni mbrama teatrit,saksisht te teb banak Tek kërkimi: shtypni jeti shpk, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim