Banesat 57m2 61m2 69m2 (Kodi 131)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Agjensioni JETI sh.p.k.ka ne shitje Banesa te dimenzonev te ndryshem,ne Fush Kosov,Rruga Enver Maloku,afer kopshtit Magjik,banesat jan te gjitha ne nje objekt,banesa esht e ndertuar me kualitet te lart evropjan.banesat jan te gatshme per banim te menihershem Banesat kan ket Renditje.


KATI-1

Banesa 1 esht 74.30m2,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro.

Banesa 2.esht 61m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,nje banjo,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 550euro

Banesa3. esht 64m2,ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom, gjumi,nje shpajz,dhe nje terras qmimi per m2 esht 450euro.

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343 (viber)
ose ne email jeti-shpk@hotmail.com Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim