Banesat e reja, BTP Holding ne lagjen Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 03 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat e reja ne lagjen Mati 1, ndertim i ri i " BTP Holding " Jane keto tipe te banesave:
- Tipi 1 - banesa 66.83m2, 2 dhomshe, 1+1
- Tipi 2 - banesa 70m2, 2dhomshe, 1+1
- Tipi 3 - banesa 88.81m2, 3 dhomshe, 2+1
- Tipi 4 - banesa 89.83m2, 3 dhomshe, 2+1
- Tipi 5 - banesa 92.18m2, 3 dhomshe, 2+1
- Tipi 6 - banesa 92.56m2, 3 dhomshe, 2+1
Kompleksi ka garazha, shkallet emergjente, roletat e dritareve te aluminit. Dyert e hyrjes dhe ato kunder zjarrit dhe pllakat jane prodhim italian. Poashtu te gjitha paisjet tjera jane te cilesise se larte. Perreth jane hapesirat percjellese si hapesirat me gjelbrim, kendi i lodrave per femije, parkingjet.
Qmimi eshte 750 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim