Banesat ne Mati 1(Kodi 274)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne ndertim e siper ne në lagjen Mati 1. Kompleksi banesor permban keto tipe te banesave:
1- Banesa 70m2, sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon
2- Banesa 55.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhoma gjumi, banjo, ballkon
3- Banesa 55.40m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
4- Banesa 91.40m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi, banjo, ballkon
5- Banesa 54m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
6- Banesa 54m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
7- Banesa 100m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
8- Banesa 107m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
9- Banesa 60.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
10- Banesa 55.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi
Banjo, ballkon
Qmimi eshte 750 euro, qmimi diskutohet

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim