Banese 3+1 dhomeshe me qira

Shitet nga: Fara 09 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine te perbashket.Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore funksionale gjate stines se dimrit.Gjendet afer sh.fillore Model ( xhamis se llapit ) apo 1.5 km larg nga qendra e qytetit.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet perveq rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim