Banese ne Kalabri afer stacionit te autobus..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 02 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese ne kalabri afer stacioni te autobusave 65 m2 + teras 200 m2 ne katin 10 -te
Banesa posedon:-
Sallon -
Kuzhin
1 dhome gjumi
-Banjo -
Ballkon + teras
Qmimi 750 euro per m2 dhe tersa 250 per m2 i diskutushem

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim