Banese prej 40m2 ne Prishtine (Kodi 252)

Shitet nga: jeti Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 40m2 banesa eshte ne kati e 4 ne Bregu e diellit eshte e gatshme per banim.
Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
1-Dhome Gjumi
1-Banjo
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim