Banese prej 60m2 ne Dardani (Kodi 255)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 60m2 banesa eshte ne kati e 7. ne Lagjen Dardani Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
1-Dhome Gjumi
1-Banjo
1-Teras
1-Shpajz
1-Podrum 3 metra
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim