Banese prej 90m2 ne Prishtine (Kodi 186)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesa Perdhese ne Prishtine te banesat e kuq ,perballe Konvkiti
Banesa eshte 90m2
3.Dhoma gjumi
1.Sallon me kuzhine
1.Banjo
1.Shpajz

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim