Banese te Royal 57m2

Shitet nga: f.a 06 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te komp.Royal ,57m2, kati i V me pamje nga jugu.Banesa posedon:kuzhine, sallon, dhome gjumi, banjo dhe ballkon.Ngrohje qendrore nga termokosi, gjendet ne vijen e pare te komplexit.
1m2=850€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim