JAP GARSONER meQIRA 25m2 teH.Grandi nga 01-Dhjetor

Shitet nga: Rexhep 19 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 26 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
- Leshoj GARSONIERE ME QIRA, 25m2, AFER HOTEL GRANDIT, ne QENDER te Prishtines, Kati 1.
-GARSONIERA ESHTE E MOBILUAR dhe i KA TE GJITHA KUSHTET DHE MOBILJET PER NJE QIFT ose NJE-DY (1-2) Persona. Garsoniera leshohet me qira nga 01-Dhjetor-2016.
Qiraja mujore FIX. 150 Euro. Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim