OFROJE BANESE NE SHITJE NE TOPHANE ^

Shitet nga: Dugi 10 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ofroje banesen ne shitje ne lagjen Tophane,ndodhet ne katin e 3-të,nuk eshte e mobiluar,dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
shpajz
ballkon

Banesa finalizohet brenda dy muajve.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 -viber

e-mail:
search-agency@live.com
o.me

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim