OFROJE BANESE NE SHITJE NE ZONEN INDUSTRIALE^

Shitet nga: DUGI 11 Nën 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Ofroje banesen ne shitje ne Zonen Industriale ne Prishtine me sakte te shkolla fillore ''Mihail Grameno'',ndodhet ne katin e 7-te,ndertesa eshte 9 kateshe,eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
3 dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

420*115m(48300) çmimi i baneses.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:

045 519 555 dhe VIBER

e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.sk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim